04.10.2023

Анонсуємо резиденцію «Стратегія поводження з ТПВ. Що можна робити вже зараз і до чого готуватись в майбутньому»

Резиденція відбудеться 18-20 жовтня у Львові.

Запрошуємо 15 представників українських громад – мерів або їх профільних заступників, керівників підрозділів, відповідальних за поводження з ТПВ. 

У фокусі резиденції – досвід Львова в побудові системи поводження з ТПВ. Львів пережив складу кризову ситуацію в 2016-2017 роках в цій галузі. З того часу місто зробило суттєвий прогрес, починаючи з залучення інвестиції в будівництво сучасного сміттєпереробного заводу та рекультивації старого полігону, закінчуючи створенням моделі переробки окремих фракцій ТПВ.  Учасники зможуть почути про досвід Львова з уст керівників, які щоденно займаються впровадженням нової стратегії у Львові.

Попередня програма резиденції:

https://docs.google.com/document/d/1HOrA-C4GEu_vpK024FaYuQrG9d8zzLbFBRYuIPRVcHw/edit

Запрошуємо до участі мерів і голів громад, головних архітекторів, керівників департаментів відповідальних за архітектуру, містобудування і ЖКГ. Кінцевий термін подачі заявки – 10 жовтня 

Реєстрація доступна за лінком: https://forms.gle/DqDFDrNMpv9Xf1K9A

Організатори забезпечують учасників житлом і харчуванням. 

Встигніть податись!

Засновниками резиденцій є Шведська асоціація локальних влад та регіонів (SALAR), Інститут міста Львова.

Цикл резиденції ідей у Львові організовує ініціатива Cities4Cities United4Ukraine за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID “Зміцнення громадської довіри (UCBI)”.