Про нас

Cities 4 Cities | United 4 Ukraine – партнерські ініціативи, які об’єднали зусилля у вересні 2022 року та офіційно підтвердили це 27 лютого 2023 року на Форумі муніципального партнерства в Зіндельфінгені, підписавши Меморандум про взаєморозуміння. 

Платформа Cities 4 Cities заснована містом Зіндельфінген (Німеччина) під егідою Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи. Платформа була запущена 29 березня 2022 року в Страсбурзі в присутності мера міста Др. Бернда Фьорінгера, посла України Бориса Тарасюка, тодішнього Генерального секретаря Конгресу Андреаса Кіфера та керуючого директора STAR Cooperation Олівера Мессера. 

Ініціатива United 4 Ukraine була започаткована SALAR International та міською владою Львова (Україна) за підтримки Шведського агентства з питань міжнародного розвитку (Sida).

Cities 4 Cities, що базується в місті Зіндельфінген, Баден-Вюртемберг (Німеччина), є провідною організацією для наступних проектів: вантажівки з гуманітарною допомогою, PHOENIX4UA, дитячі та молодіжні табори, проектні партнерства, наприклад, у сфері медичних, культурних та освітніх закладів (наприклад, садочків чи шкіл).

United 4 Ukraine, що базується у Львові (Україна), відповідає за довгострокові (офіційні) партнерства / побратимство міст.

Стратегічними партнерами ініціатив є Асоціація міст України АМУ та Всеукраїнська Асоціація ОТГ.

 

Контакти

Cities 4 Cities

Гуманітарна допомога, PHOENIX4UA, дитячі та молодіжні табори, проектні партнерства між медичними, культурними та освітніми закладами (наприклад, дитячими садочками та школами).

Головний офіс

Відділ міжнародних зв’язків

Ратушна площа 1

71063 Зіндельфінген

Німеччина

E-mail: [email protected]

 

United 4 Ukraine

Довгострокові партнерства / угоди про побратимство міст

Львів, Україна 

Площа Ринок, 1 

79000 

201 кабінет

E-mail: [email protected]

 

РОЗРОБКА ТА ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

SiteGist Web Agency, Україна

Офіційний сайт: https://www.sitegist.com/en