Про нас

Ініціатива Cities4Cities | United4Ukraine допомагає українським громадам налагоджувати міжмуніципальні партнерства з муніципалітетами країн Європи.

Cities4Cities United4Ukraine – партнерські ініціативи, які об’єднали зусилля у вересні 2022 року та офіційно підтвердили це 27 лютого 2023 року на Форумі муніципального партнерства в Зіндельфінгені, підписавши Меморандум про взаєморозуміння. 

Платформа Cities4Cities заснована містом Зіндельфінген (Німеччина) під егідою Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи. Платформа була запущена 29 березня 2022 року в Страсбурзі в присутності мера міста Др. Бернда Фьорінгера, посла України Бориса Тарасюка, тодішнього Генерального секретаря Конгресу Андреаса Кіфера та керуючого директора STAR Cooperation Олівера Мессера. 

Ініціатива United4Ukraine була започаткована SALAR International та міською владою Львова (Україна) за підтримки Шведського агентства з питань міжнародного розвитку (Sida).

Cities4Cities, що базується в місті Зіндельфінген, Баден-Вюртемберг (Німеччина), є провідною організацією для наступних проектів: вантажівки з гуманітарною допомогою, Phoenix4UA, дитячі та молодіжні табори, проектні партнерства, наприклад, у сфері медичних, культурних та освітніх закладів (наприклад, садочків чи шкіл).

United4Ukraine, що базується у Львові (Україна), відповідає за довгострокові (офіційні) партнерства / побратимство міст.

Стратегічними партнерами ініціатив є Асоціація міст України АМУ та Всеукраїнська Асоціація ОТГ.

 

Контакти

Cities4Cities

Гуманітарна допомога, Phoenix4UA, дитячі та молодіжні табори, проектні партнерства між медичними, культурними та освітніми закладами (наприклад, дитячими садочками та школами).

Головний офіс

Відділ міжнародних зв’язків

Ратушна площа 1

71063 Зіндельфінген

Німеччина

E-mail: [email protected]

 

United4Ukraine

Довгострокові партнерства / угоди про побратимство міст

Львів, Україна 

Площа Ринок, 1 

79000 

201 кабінет

E-mail: [email protected]

 

РОЗРОБКА ТА ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

SiteGist Web Agency, Україна

Офіційний сайт: https://www.sitegist.com/en