04.07.2024

Cities4Cities | United4Ukraine допоможе 100 прифронтовим та деокупованим громадам створити англомовні профілі

У рамках “Академії проєктного менеджменту та міжнародної співпраці”, ініціатива Citie4Cities | United4Ukraine допоможе 100 українським громадам, які найбільше постраждали від війни, розробити промоційні англомовні матеріали на порталі cities4cities.eu. Зокрема, ми запрошуємо до співпраці громади з Київської, Чернігівської, Сумської, Харківської, Дніпропетровської, Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської. Миколаївської та Одеської областей.

Створення профілю є першим кроком для пошуку міжнародних міст-побратимів. За 2 роки завдяки співпраці із Cities4Cities | United4Ukraine понад 50 українських громад налагодили партнерство зі шведськими, польськими, німецькими, бельгійськими, італійськими та французькими муніципалітетами. Сьогодні на порталі зареєстровано вже 340 українських громад з цілої України.

“Портал Cities4Cities | Unite4Ukraine сьогодні — це великий каталог українських громад, відкритих до партнерства з іноземними муніципалітетами. Ним вже зараз користуються урядові на неурядові організації, гуманітарні місії, асоціації та міста і громади у всьому світі, щоб отримали актуальну інформацію про українські громади. На порталі зібрана тільки найважливіша інформація, яка цікава міжнародним партнерам — роль громади у війні, її економічний і людський потенціал, команду громади та стратегічні плани на майбутнє”, Марта Супрун, менеджерка проєкту “Академія проєктного менеджменту і міжнародної співпраці”.

Як податися? 

Якщо хоче створити профіль вашої громади на порталі cities4cities.eu, просимо заповнити коротку заявкуДедлайн подачі 1 серпня 2024 року. 

Виготовлення профілів українських громад на платформі Cities4Cities | United4Ukraine відбувається в рамках “Академії проєктного менеджменту та міжнародної співпраці”, що реалізується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID “Зміцнення громадської довіри (UCBI)”.

Сities4Cities | United4Ukraine — партнерські ініціативи, які об’єднали зусилля у вересні 2022. Сities4Cities було засновано містом Зіндельфінден (Німеччина) під патронатом Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи. United4Ukraine започаткували SALAR International та місто Львів (Україна) за підтримки Шведської агенції міжнародного розвитку (Sida).