06.01.2023

Форум муніципального партнерства ЄС-Україна в Польщі. Реєстрацію відкрито

Форум партнерства відбудеться у Войновіце, поблизу Вроцлава, 26-27 січня 2023 року в рамках ініціативи CITIES4CITIES | UNITED4UKRAINE. У ньому візьмуть участь голови громад і мери з понад 60 українських, німецьких, австрійських, польських та інших громад Євросоюзу. 

З початком повномасштабного російського вторгнення в Україну українські громади відчули велику підтримку європейських громад. Ті громади в Україні, які роками розвивали партнерства, з перших днів отримали необхідну допомогу — гуманітарні вантажі, комунальну техніку, генератори тощо. 

«Ми хочемо допомогти українським громадам налагодити міжнародні партнерства, щоб вони ставали стійкішими і могли швидше і якісніше відбудуватися після війни. Водночас, співпраця на муніципальному рівні з країнами ЄС є важливою для інтеграції України в Європейську спільноту» — зазначає Світлана Крижанівська-Блінова, координаторка ініціативи CITIES4CITIES | UNITED4UKRAINE. 

Під час форуму українці поділяться з європейськими колегами досвідом управління громадою в умовах війни, запрезентують кейси успішного партнерства між українськими та європейськими громадами, ознайомляться з наявними фінансовими інструментами для розвитку муніципального партнерства. Також, мери громад зможуть попрацювати з майбутніми партнерами в малих групах, щоб напрацювати конкретні ідеї для розвитку партнерства.

До участі у форумі запрошуються голови громад та мери українських міст, які планують розвивати міжнародні партнерства і шукають міста/ громади-побратими для довготривалої співпраці. Щоб взяти участь, потрібно попередньо зареєструватися за посиланням

Форум партнерства у Войновіце організовує ініціатива CITIES4CITIES | UNITED4UKRAINE за підтримки Американської агенції міжнародного розвитку USAID.

Ініціаторами CITIES4CITIES | UNITED4UKRAINE є Шведська асоціація місцевих і регіональних влад SALAR, міста Львів ( Україна) та Зіндельфінген ( Німеччина).

Стратегічними партнерами є Асоціація міст України. Всеукраїнська асоціація ОТГ, Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи.