17.05.2022

Мешканці прифронтового міста Новомосковськ також отримали гуманітарну підтримку

Ми раді успішно реалізувати доставку гуманітарної допомоги (продукти харчування, воду, товари медичного призначення) нашим українським колегам у місто Новомосковськ.

Сподіваємося, що нам вдалося надати хоча б мінімальну підтримку внутрішньо переміщеним особам та жителям міста в ці важкі часи.

Товар був доставлений до польського кордону через місцеве експедиторське агенство, звідки його перейняли наші українські колеги.

Детальніше

Відгук співробітника міської адміністрації:

“Вітаю! Від імені мешканців територіальної громади міста Новомосковськ дозвольте висловити вам свою щиру повагу за підтримку нашої країни в цей нелегкий час. Активна позиція Німеччини щодо підтримки України – показник щирої дружби між нашими народами.

Ось короткий звіт про те, де і що використовується:

1. Частина гуманітарної допомоги була надана внутрішньо переміщеним особам для тимчасового перебування (3-5 днів) в гімназії N 7 (вул. Мірагіна, 21), яка оснащена їдальнею, де можна приготувати їжу. Кількість ВПО постійно змінюється, наразі їх 326 осіб.

2. Частина гуманітарних матеріалів була спрямована до пунктів постійного проживання внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у гуртожитках навчальних закладів: Новомосковського кооперативного коледжу економіки і права ім. С.В. Литвиненка (785 осіб) та ветеринарного училища № 48 (450 осіб).

3. Стратегічний запас пельменів був виготовлений з борошна та картоплі. Частину запасу передали в табори внутрішньо переміщених осіб, а іншу частину заморозили.

4. Частина допомоги була передана в пункт гуманітарної допомоги за адресою вул. Паланочна, 29, де щодня розподіляються набори для біженців.

5. Також передали продовольства місцевій військовій частині для підтримки наших захисників.

6. Тричі ми доставляли їжу та солодощі в будинок НМГО, який зараз є притулком не тільки для бездомних, а й для внутрішньо переміщених осіб. Зараз там проживає 48 людей і 16 дітей”.

Дуже дякуємо за чудову співпрацю! Будемо підтримувати їх і надалі!