28.08.2023

ТОП-3 тези від керівниці Управління туризму ЛМР Христини Лебедь про те, як війна змінила сферу гостинності у Львові

  1. Сфера гостинності стала ширшою. Це не лише гість, іноземець, чи внутрішній турист, який знайомиться з містом. Це і люди, які з вимушених причин приїхали до Львова – чи це через окупацію, через потребу лікування чи реабілітації.
  2. Не зупиняйтеся. Адаптовуйте свій досвід відповідно до контексту подій. На початку великої війни нашим основним «туристом» стали іноземні журналісти. І туристично-інформаційний офіс перетворився тимчасово на міжнародний медіа- центр.
  3. Безбар’єрність. Сьогодні як ніколи гостро стоїть питання доступності. Сфера гостинності має бути однією з перших, хто забезпечить гідні умови для всіх. Вразливі групи населення не повинні шукати спеціальні місця для проведення часу чи відпочинку. Для них двері мають бути відкриті усюди. Ми запустили проект «Місто лікує» – це екскурсії для поранених бійців та цивільних, які проходять реабілітацію у Львові. І в процесі ми бачимо наші болючі точки, які потребують вдосконалення та змін у напрямку безбар’єрності.
Резиденції ідей у Львові – серія регулярних професійних зібрань лідерів українських громад.
Організаторами резиденції «Туризм у часі війни» є Шведська асоціація локальних влад та регіонів (SALAR), Інститут міста Львова, Львівський туристичний офіс.

Довідка 

Cities 4 Cities | United 4 Ukraine — партнерські ініціативи, які об’єднали зусилля у вересні 2022. Сities 4 Cities було засновано містом Зіндельфінген (Німеччина) під патронатом Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи. United 4 Ukraine започаткували SALAR International та місто Львів (Україна) за підтримки Шведської агенції міжнародного розвитку (Sida).