25.06.2022

Обійми вдячності з Миколаєва

Ми раді, що нам вдалося успішно доставити гуманітарні матеріали (продукти харчування, предмети гігієни, ліки тощо) нашим українським колегам у Миколаєві.

Cподіваємося, що зможемо хоча б трохи підтримати в ці важкі часи.

Гуманітарний вантаж був доставлений місцевим експедиторським агентством до польського кордону, звідки наші українські колеги з Камінь-Каширського перейняли товар і привезли його до Миколаєва.

Деталі:

На початку червня 2022 року місто Зіндельфінген відправило вантажівку з гуманітарною допомогою, до складу якої увійшли продукти харчування, вода, предмети гігієни, ліки тощо.

Відгуки з міста Миколаєва:

«Велике дякую за вашу допомогу! Ліки одразу передали безпосередньо до міської лікарні. Захисникам частково передали аптечки, консерви, хліб, воду, чай та каву.”

“Шановний докторе Берінгер,

від імені Миколаївської міської ради та всіх жителів Миколаєва висловлюю вдячність Вам та всім небайдужим мешканцям Сіндельфінгену!

Сьогодні ми зіткнулися з агресивною війною проти українців. Наша країна чинить опір вже понад 3 місяці завдяки нашим Збройним Силам України, підрозділам територіальної оборони, рятувальникам, пожежникам, медикам, комунальним службам та працівникам інших служб, які викладаються на всі 100% і працюють понад міру своїх можливостей. І, звичайно, завдяки міжнародній підтримці з усього світу. Ваше місто – одне з тих, яке швидко відгукнулися на наше прохання про гуманітарну допомогу. Ми дуже вдячні вашому муніципалітету і вам особисто за допомогу і міцну підтримку. Вся допомога буде розподілена між місцевими гуманітарними центрами та лікарнями міста.

Ми дуже зацікавлені у співпраці з Зіндельфінгеном і будемо раді розглянути можливість підписання з вами угоди про побратимство. Користуючись нагодою, висловлюю вам свою повагу.

Миколаїв шле обійми Зіндельфінгену!

З повагою,

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич”

Дуже дякуємо за чудову співпрацю Камінь-Каширському та Миколаєву! Будемо підтримувати вас і надалі!