02.04.2024

Взаємодія між цивільною владою та військовими: триває реєстрація на онлайн-тренінги від Cities4Cities | United4Ukraine

Відсутність усталених процедур та експертизи, особливо в контексті масштабів після 24 лютого, спричинила значний виклик у взаємодії між цивільною владою та військовими. Саме тому, Сities4Cities | United4Ukraine, за підтримки Представництва Фонду Ганнса Зайделя в Україні, зібрала експертів, які готові поділитися прикладами успішних практик: від підтримки ветеранських стартапів до створення рекрутингових центрів.

Організатори запрошують представників місцевих органів влади, зацікавлених у темі, зареєструватися на тренінги, які відбудуться 8, 9 та 10 квітня  у Zoom. Тривалість — півтори години щодня.

Участь в онлайн-тренінгах безкоштовна за умови попередньої реєстрації: https://academy.cities4cities.eu/armyandmunicipality

Дедлайн реєстрації: 7 квітня, 23:59

Програма тренінгів:


8 квітня, 2024, 11:00-12:30

“Підтримка ветеранського бізнесу інструментами місцевого самоврядування. Досвід Львова”

Юлія Трохимчук, заступниця начальника відділу ділових індустрій Львівської міської ради 

 

9 квітня, 2024, 11:00-12:30

“Діяльність рекрутингових центрів в громадах. Співпраця Міністерства оборони України та органів місцевого самоврядування”

Олексій Бежевець, уповноважений представник Міністерства оборони України з питань рекрутингу Представник Рекрутингового центру Української армії у Львові (уточнюється)

 

10 квітня, 2024, 11:00-12:30

“Робота з сімʼями військовослужбовців та ветеранами”

Валентина Бартошик, директорка Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради


Cities4Cities | United4Ukraine — партнерські ініціативи, які об’єднали зусилля у вересні 2022. United4Ukraine започаткували SALAR International та місто Львів (Україна) за підтримки Шведської агенції міжнародного розвитку (Sida). Сities4Cities було засновано містом Зіндельфінген (Німеччина) під патронатом Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи.