01.11.2023

Підтримка ветеранів, ветеранок та їх родин: резиденція ідей у Львові

Запрошуємо представників українських громад мерів або їх профільних заступників, керівників підрозділів, відповідальних за турботу про ветеранів та їх родин на резиденцію ідей. Вона триватиме з 13 по 15 листопада у Львові.

У фокусі резиденції — розкриття підходів та інструментів для підтримки ветеранів, ветеранок та їхніх родин. Адже кожне місто чи містечко має свою екосистему: від доступних послуг до інклюзивної екскурсії. Підтримка — це не завжди лише про фінанси.

За три дні учасники резиденції дізнаються та переймуть досвід Львова:

  • Про програми та підтримку родин ветеранів.
  • Про можливості фінансової підтримки та субвенцій для підрозділів.
  • Про доступність у місті.
  • Про адаптацію медичної галузі до нових викликів.
  • Способи пам’яті та вшанування героїв.

Реєстрація доступна за лінком: https://forms.gle/BzhWF2SPczHKF1MW6

Дедлайн подачі заявки — 6 листопада до 23:59 хв.

Підтвердження участі надішлемо електронною поштою відібраним учасникам. Організатори забезпечують учасників проживанням і харчуванням.

Резиденції ідей у Львові — серія регулярних професійних зібрань фахівців українських громад з метою обміну досвідом та поширення кращих практик місцевого розвитку щодо актуальних викликів місцевого самоврядування.

Засновниками резиденцій є Шведська асоціація локальних влад та регіонів (SALAR), Інститут міста Львова.

Цикл резиденції ідей у Львові організовує ініціатива Cities4Cities | United4Ukraine за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID “Зміцнення громадської довіри (UCBI)”.