AСADEMY Сities4Cities  – це навчальна платформа ініціативи Сities4Cities | United4Ukraine для управлінців українських муніципалітетів. Академія покликана надати практичні знання з міжнародної співпраці для успішного розвитку громад в контексті Євроінтеграції.   

Сities4Cities | United4Ukraine — партнерські ініціативи, які об’єднали зусилля у вересні 2022. Проєкт допомагає українським громадам налагодити міжмуніципальні партнерства з муніципалітетами країн Європи.

Сities4Cities було засновано містом Зіндельфінген (Німеччина) під патронатом Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи. United4Ukraine започаткували SALAR International та місто Львів (Україна) за підтримки Шведської агенції міжнародного розвитку (Sida).

Актуальні курси

icon

Проєктний менеджмент в громаді

Цим курсом від Cities4Cities | United4Ukraine ми прагнемо вивести українські громади на новий рівень проєктного управління для сталого розвитку муніципалітетів, підвищити їхню спроможність ефективно застосовувати міжнародну співпрацю у реалізації міжнародних проєктів.

icon

Євроінтеграція для українських муніципалітетів

Цим курсом від  Cities4Cities | United4Ukraine заповните прогалини у знаннях та отримаєте цінну інформацію «з перших уст» про те, як українським громадам активніше брати участь у програмах ЄС та розвивати співпрацю на європейському рівні.

Також підготуєтеся до процесу вступу в ЄС та дізнаєтеся ті політики і стандарти Євросоюзу, які вже зараз варто брати до уваги при реалізації різних проєктів на місцевому рівні.icon

Міжнародна співпраця для громад

Чи можна уявити громаду без відділу міжнародної співпраці? Авжеж ні, адже в нинішніх умовах та часі євроінтеграції — необхідно розвивати партнерства, брати участь у європейських конкурсах та поглиблювати свою експертизу у цій сфері.

Взаємодія між цивільною владою та військовими

Відсутність усталених процедур та експертизи, особливо в контексті масштабів після 24 лютого, спричинила значний виклик у взаємодії між цивільною владою та військовими.

Саме тому, на цьому триденному онлайн-тренінгу, ми зібрали експертів, які готові поділитися прикладами успішних практик, які вже працюють: від підтримки ветеранських стартапів до створення рекрутингових центрів

Контакт: [email protected]

Посилання на АКАДЕМІЮ Cities4Cities