This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.
Джулі Конен: «Cities4Cities будує стійкі партнерства між містами»
Другий день Львівського форуму муніципального партнерства відкрила керівниця місії USAID в Україні, Джулі Конен. USAID — стратегічний партнер ініціативи Cities4Cities. Третій рік поспіль ініціативу підтримує проєкт Агентства США з міжнародного розвитку USAID “Зміцнення громадської довіри (UCBI)”.
Цьогорічний Форум партнерств — фінальна стадія Академії проєктного менеджменту та міжнародної співпраці, спільного проєкту, спрямованого на підсилення спроможності прифронтових громад у створенні та реалізації проєктів, що будують міцні стратегічні партнерства.
Про силу партнерств — як зовнішніх, так і внутрішніх, каже Джулі Конен: «Жорстокі атаки Росії не припиняються. Ми щодня бачимо руйнівний вплив цих атак на громади в Запоріжжі, Сумах, Одесі та інших містах. Ми також бачимо, як ці громади з гідністю реагують — допомагають одне одному, разом відбудовуються. Не поодинці. Саме тому я пишаюся тим, що я сьогодні тут, коли ви підсумовуєте свої досягнення за останні місяці тренінгів з проєктного менеджменту, менторства та програм обмінів з метою розбудови потенціалу для партнерства з європейськими колегами».
Протягом багатьох років USAID є лідером підтримки таких ініціатив, як Cities4Cities та її Академії проєктного менеджменту, демонструючи непохитну відданість справі відновлення України та шляху до сталого майбутнього. За словами пані Конен, сила цих ініціатив полягає у партнерствах, які вони розвивають — партнерствах, побудованих на розумінні того, що єдність — це сила, і разом ми сильніші.
Завдяки підтримці цього проєкту, USAID надав необхідні ресурси 15 прифронтовим громадам зі всієї України, зокрема Харківської, Сумської, Одеської, Запорізької, Дніпропетровської та Рівненської областей. Їхні представники пройшли експертне навчання, отримати менторську підтримку та рекомендації, що дало змогу покращити реалізацію проєктів та зміцнити партнерства між громадами. Вони також мали можливість навчатися у своїх колег з інших українських громад під час навчальних поїздок, обмінюючись інсайтами та стратегіями для досягнення успіху.
Крім того, Джулі Конен поділилася своїми особистими спостереженнями: «Моя улюблена частина цієї програми полягає в тому, що вона не лише пов’язує українські громади з їхніми колегами в інших європейських країнах, дозволяючи європейським та світовим громадянам відігравати свою безпосередню роль у відновленні України та її майбутньому європейському шляху». Програма пропонує унікальну можливість для міжнародної співпраці, але ще потужнішою її стороною є демонстрація власної стійкості та самозарадності України.
«Ця програма демонструє спроможність України підтримувати себе», — додала Конен, підкресливши, що знання та сила, якими обмінюються українські громади, є одним з найцінніших результатів програми.
Важливим елементом навчальної програми стали візити обмінну. Представники з прифронтових районів України мали змогу відвідати громади заходу України, такі як Івано-Франківськ, Чортків та Копичинці, щоб перейняти їхній успішний досвід. «Наскільки потужною силою є те, що українські громади покладаються на силу та знання одна одної: українці допомагають українцям, громади допомагають громадам», — зауважила Конен. Ця щира думка підкреслює підґрунтя ініціативи Сities4Cities — продемонструвати силу солідарності між українцями.
Успіх програми уособлює основне переконання, що як нації, так і громади, ми є справді сильнішими, коли працюємо разом. «Сполучені Штати стоять пліч-о-пліч з багатьма іншими європейськими та світовими партнерами, щоб підтримати майбутнє України. Як країни й громади, ми сильніші разом», — підсумувала Джулі Конен, підкресливши дух співпраці, який є рушійною силою як ініціативи Cities4Cities, так і Академії проєктного менеджменту і міжнародної співпраці.
Нагадаємо, також у рамках проєкту команда створила навчальний курс «Проєктний менеджмент у громаді», який можна пройти онлайн на Academy Cities4Cities: https://academy.cities4cities.eu/pminhromada.
Львівський форум муніципального партнерства реалізовується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID “Зміцнення громадської довіри (UCBI)” та шведсько-української Програми Polaris “Підтримка багаторівневого врядування в Україні”, яка реалізується SALAR International.