Phoenix4UA

Шановні представники українських громад, станом на 24 листопала 2023 р. цьогорічний бюджет проєкту, нажаль, вичерпано. Ми продовжуємо працювати над пошуком джерел фінансування на 2024 рік та над пошуком іноземних партнерів, готових передати вживану техніку безкоштовно.

Відкриті запити станом на 22.5.2024 Закриті запити станом на 22.5.2024

Cherkasy

Chernihiv

Chernivtsi

Crimea

Dnipro

Donetsk

Ivano-Frankivsk

Kharkiv

Kherson

Khmel-nytskyi

Kropyvnytskyi

Kyiv

Luhansk

Lviv

Mykolaiv

Odesa

Poltava

Rivne

Sumy

Terno-pil’

Vinnytsia

Lutsk

Uzhhorod

Zaporizhzhia

Zhytomyr

Назва: Населення:
Контакти [email protected] +49703194634

Проєкт гуманітарної допомоги Phoenix4UA спрямований на підтримку відновлення українських громад шляхом надання вживаних транспортних засобів та комунальної техніки відповідно до потреб. Наша мета – підтримка громад в Україні, які постраждали від війни та потребують допомоги у ліквідації наслідків руйнівних ракетних обстрілів, відновленні інфраструктури та розбудові економіки.

З метою сприяння муніципальній діяльності в Україні Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) надало місту Зіндельфінген (Cities4Cities United4Ukraine) 1,25 мільйонів євро в якості безповоротного гранту на закупівлю комунального транспорту для українських міст та містечок до 2023 року.

“Ми дуже раді, що Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини підтримує наші зусилля в Україні, виділивши 1,25 мільйонів євро. Закупівля вживаної комунальної техніки містом Зіндельфінген підтримує невтомні зусилля українських громад у подоланні наслідків війни та відновленні. З усіх відгуків, які ми отримали від наших українських друзів з початку війни, постачання комунального транспорту є вкрай важливим, адже ця техніка використовується щодня і рятує людські життя.”

Зазначає Др. Бернд Фьорінгер, мер міста Зіндельфінген

Якщо ваша громада має потребу у вживаній комунальній техніці та в машинах, будь-ласка, заповніть форму (якщо ви ще цього не зробили). З додатковими питаннями звертайтеся за електронною адресою [email protected]