This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.
Курс євроінтеграції для українських муніципалітетів від Cities4Cities | United4Ukraine: серед спікерів — представники Єврокомісії
Європейська інтеграція відкриває перед українськими громадами велику кількість міжнародних можливостей для співпраці в рамках європейських програм. На жаль поки що багато вже наявних інструментів недовикористовуються через брак знань та спроможностей. Саме тому команда ініціативи Cities4Cities|United4Ukraine за підтримки SALAR International розробила тижневий онлайн-курс “Євроінтеграції для українських муніципалітетів” , який стартує 15 квітня.
«Цим курсом ми хочемо заповнити прогалини у знаннях та поділитися цінною інформацією “з перших уст” про те, як українським громадам активніше брати участь у європейських програмах, проектах та розвивати співпрацю на європейському рівні. Також, ми хочемо підготувати українські громади до процесу вступу в ЄС та звернути увагу на ті політики і стандарти ЄС, які вже зараз варто брати до уваги при реалізації різних проектів на місцевому рівні», — зазначає Марта Супрун, експерта з міжнародної співпраці Cities4Cities | United4Ukraine.
Лекторами є не теоретики, а експерти, які працюють в структурах ЄС і менеджерять політики та програми пов’язані з Україною:
- Рут Райхштайн — координаторка політики Європейської зеленої угоди в офісі президентки Європейської комісії
- Ермінія Лаццара — асистентка програми Європейської комісії регіональної та міської політики (DG REGIO)
- Крістіан Ларсен — національний експерт в українській службі Генерального директорату з питань сусідства та переговорів з розширення (DG NEAR) та інші.
Щоб навчання було ефективнішим, представники хорватських, чеських, польських, угорських та українських муніципалітетів ділитимуться практичними кейсами роботи з програмами Євросоюзу.
Теми, які розкриватимуться на курсі:
- Політика згуртування та європейське територіальне співробітництво
- Тематичні програми ЄС, що сприяють співпраці на місцевому рівні
- Процес вступу до ЄС для місцевого самоврядування
- Багаторівневе співробітництво та діалог в ЄС
- Зелений курс та новий європейський Баухаус
Для кого? Для громад, які розвивають міжнародну співпрацю. Рекомендуємо фахівцям, відповідальним за міжнародну співпрацю у муніципалітеті.
Коли? 15-19 квітня (перша половина дня) у Zoom.
Участь та сертифікат:
Навчання відбуватиметься онлайн щодня з у режимі відеоконференції в Zoom. Учасники та учасниці матимуть можливість отримати цифровий сертифікат про завершення курсу (за умови успішного складання тесту та відвідування щонайменше 4 днів курсу наживо у Zoom).
Реєстрація триває до 23:59 8 квітня.
Участь в онлайн-курсі “Євроінтеграція для українських муніципалітетів” безкоштовна за умови попередньої реєстрації на навчальній платформі ACADEMY Cities4Cities. Академія покликана надати практичні знання управлінцям українських муніципалітетів з міжнародної співпраці для успішного розвитку громад в контексті Євроінтеграції.
Програма, реєстрація та деталі курсу на сайті:
https://academy.cities4cities.eu/eurointegration
Нагадаємо, це вже не перший навчальний курс, який розробляє ініціатива Cities4Cities|United4Ukraine для посилення міжнародної співпраці українських громад. Попередній курс з міжнародної співпраці та проектного менеджменту відтепер доступний громадам на навчальній платформі ініціативи. Навчання пройшли вже понад 1000 представників українських громад.
—
Сities4Cities | United4Ukraine — партнерські ініціативи, які об’єднали зусилля у вересні 2022. Проєкт допомагає українським громадам налагодити міжмуніципальні партнерства з муніципалітетами країн Європи.
Сities4Cities було засновано містом Зіндельфінден (Німеччина) під патронатом Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи. United4Ukraine започаткували SALAR International та місто Львів (Україна) за підтримки Шведської агенції міжнародного розвитку (Sida).
Стратегічні партнери: Асоціація міст України, Всеукраїнська асоціація ОТГ.