Гуманітарні вантажі

Платформа пошуку партнерів для українських та інших європейських міст і регіонів.

У цілковитій солідарності з Україною, її регіонами, містами, місцевими та регіональними органами влади та з її народом, платформа Cities 4 Cities | United 4 Ukraine стала місцем, де запити на допомогу та потреби українських міст поєднуються з можливостями, експертизою та пропозиціями інших європейських міст і регіонів. Через платформу керівники адміністративних органів можуть отримати підтримку в ці складні часи в Україні, щоб забезпечити збереження місцевої інфраструктури. Оскільки лише таким чином представники органів влади можуть виконувати свої обов’язки та вирішувати щоденні проблеми громадян у своїх містах, містечках та селах. Зрештою, міські голови, місцеві та регіональні політики є першою контактною особою для громадян, особливо під час війни та кризи.

Наша мета – надати можливість безперешкодно обмінюватися інформацією з нашими українськими колегами та підтримати реалізацію різноманітних проектів допомоги.

Проект був заснований для того, щоб об’єднати інші європейські міста з українськими з метою надання адресної підтримки нашим українським колегам у важкі часи, наприклад, шляхом транспортування гуманітарних вантажів.

На платформі можна знайти понад 300 актуальних запитів про допомогу від українських громад, здебільшого від невеликих громад і сіл, які постраждали від російської збройної агресії і поки що майже не мають контактів з європейськими громадами.

Як платформа, ми слугуємо консультаційним центром і встановлюємо прямі перевірені контакти, щоб кожна інша європейська громада могла надати допомогу там, де вона терміново потрібна.

Прохання про допомогу варіюються від ліків та перев’язувальних матеріалів до продуктів харчування та одягу. Наприклад, у багатьох українських громадах терміново потрібна вживана шкільна техніка, медичне обладнання чи навіть комунальна техніка тощо. Кожна пожертва та будь-яка допомога має велике значення.

Cities 4 Cities | United 4 Ukraine – це не лише платформа для збору пожертв та транспортування допомоги, ми активно підтримуємо комунікацію з нашими українськими колегами та організацію численних проектів.

Ми завжди готові надати вам пораду та підтримку, щоб гарантувати, що ваша допомога надійде швидко, ефективно та безпечно.

Зробіть свій внесок! Будь-яка підтримка вітається і має велике значення.

Дякуємо за вашу допомогу та солідарність – як у думках, так і в діях!

Хочете підтримати українську громаду – наприклад, допомогти транспортом – або маєте запитання?

Звертайтеся до нас у будь-який час за адресою: [email protected]